Jak wybrać dobry lakier do paznokci

Jak wybrać dobry lakier do paznokci post thumbnail image

Najczęstszy błąd jaki popełniamy podczas robienia zakupów lakieru do paznokci, to kupowanie zbyt dużej ilości tego typu kosmetyków na raz. Kupujemy lakierów dużo, za to za niską cenę, niekoniecznie dobrej jakości. Jak wybrać dobry lakier do paznokci i jak robić lakierowe zakupy, by później nie zostać z dwudziestoma wyschniętymi lakierami na półce? Nasza rada, to przede wszystkim przemyślane zakupy. Jeżeli wiesz, że używasz lakieru rzadko, nie kupuj kilku kolorów na raz. Lepiej postaw na jeden, lepszej jakości lakier, niż na kilka tańszych. Wówczas będziesz mogła używać go dłużej.

Jeżeli lubisz różnorodność, na przykład często zmieniasz kolory lub lubisz modne ostatnio łączenie kilku kolorów na paznokciach, wybieraj małe lakiery, o małej objętości za niską cenę. Jeśli dobrze się rozejrzysz, możesz dostać całkiem dobry lakier nawet za trzy złote, w kiosku lub drogerii. Dłużej trzymają się, to znaczy dłużej nie wysychają, lakiery jeżeli masz sklep lub prowadzisz biznes w internecie poszukaj ofert na https://wroclaw.limanowa.pl/ , które mają w sobie błyszczące, metalicznie połyskujące drobinki. Podobnie, jeśli chodzi o trwałość lakieru na paznokciach: dłużej będzie trzymał się lakier metaliczny, niż lakier bez drobinek.

Dobrze trzymają się na paznokciach również lakiery, które są matowe, coraz popularniejsze ostatnio. Podobnie lakiery, które zawierają w sobie bardzo drobny brokat, o ile nie nałożymy na płytkę paznokci zbyt dużej ilości warstw. Im więcej lakieru nałożymy, tym szybciej odpadnie, zwłaszcza jeśli często myjemy ręce lub podczas codziennych porządków nie zakładamy gumowych rękawiczek. Jeśli chcesz wybrać lakier naprawdę trwały, postaw na lakier hybrydowy, który utwardza się światłem podobnie jak akrylowe paznokcie.

Trzyma się na paznokciach nawet do dwóch tygodni, jednak tego typu zabieg należy wykonywać u kosmetyczki czy manikiurzystki, ponieważ wymagana jest do tego specjalna lampa utwardzająca lakier. Niezależnie od tego, jaki lakier wybierzesz: tańszy za kilka złotych czy droższy, najlepiej przechowuj go w lodówce, ponieważ niska temperatura sprawia, że lakier dłużej zachowuje swoją płynną konsystencję, nie wysycha w opakowaniu i nie staje się gumowaty.

https://www.intermedialna.pl/uroda-i-moda/chcialabys-czuc-sie-piekna-przez-caly-rok-o-kazdej-porze-roku.html

https://www.intermedialna.pl/uroda-i-moda/pielegnacja-cala-ty-warto-zadbac-o-siebie.html

Zdjęcie PxHere

Related Post